Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Studious – Homework Planner

Pokud se stále věnujete studiu, určitě mi dáte za pravdu, že je toho jednou za čas zkrátka hodně a ve všech úkolech je až obtížné se zorientovat. Tento problém se ale může stát minulostí s pomocí aplikace Studious – Homerwork Planner. V rámci této aplikace si můžete zaznamenávat vaše úkoly, skenovat dokumenty a řadu dalších.

Luminos

Jestliže se zajímáte o astronomii, nebo byste naopak s touto disciplínou začali, určitě byste měli zvážit zakoupení aplikace Luminos. Tento nástroj vám totiž zobrazí obrovské množství vesmírných těles, poskytne vám řadu informací a značně posune vpřed vaše znalosti.

Horoscope Pro

Ve výše zmíněné aplikaci Luminos jsme se podívali na astronomii a tentokrát se pro změnu koukneme na astrologii. Patříte mezi ty, kteří si po ránu rádi přečtou, co jim pro daný den předpověděly hvězdy a bez horoskopu si nedokážete představit den? V takovém případě byste měli rozhodně zvážit zakoupení aplikace Horoscope Pro.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více