Zavřít reklamu

Money Pro: Personal Finance AR, Rivets – rugged watch faces a Stepics. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Money Pro: Personal Finance AR

Jestliže hledáte nějaké praktické řešení, které by vám pomohlo s kontrolou vašich financí, zbystřete. Do akce opět zamířila velice populární aplikace Money Pro: Personal Finance AR, do které si budete zapisovat všechny vaše výdaje a příjmy, budete pracovat s rozpočtem a naučíte se tak šetřit.

Rivets – rugged watch faces

Aplikace Rivets – rugged watch faces představuje perfektní řešení, díky kterému si můžete elegantně upravit vaše ciferníky. Tento program vám totiž umožní do ciferníků přidat různé šrouby, nýty a podobně, díky čemuž hodinkách dodáte starodávný vzhled.

Stepics

Zakoupením aplikace Stepics získáte parádní nástroj, která vás bude motivovat v pohybu, konkrétně tedy v obyčejné chůzi. V této aplikaci na vás čekají ty nejrůznější ilustrace, které budete muset postupně rozluštit použitím vaší energie, jenž získáte za zmiňovanou chůzi.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více