Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

20 Watch Games – Classic Pack

Čas od času se můžete ocitnout v situaci, kdy nemáte například po ruce mobil, nudíte se a nejraději byste se nějak zabavili. S tímto vám dokáže pomoci zakoupení aplikace 20 Watch Games – Classic Pack, která na vaše jablečné hodinky přinese dvacet parádních miniher.

Yarnify

Věnujete se například háčkování nebo pletení? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě by se vám mohla hodit aplikace Yarnify, přičemž ani nezáleží na vašich zkušenostech. Tato aplikace funguje jako počítadlo řad a oček, díky čemuž máte nad vašimi projekty daleko lepší přehled.

FlinkGolf – Scorecard

Golf se stále těší větší a větší oblibě. Nováčci ale mohou pocítit problémy především při samotných začátcích, kdy pro ně mohou pravidla působit zmateně a ve hře se tak snadno ztratí. V tomto směru dokáže pomoci aplikace FlinkGolf – Scorecard, která vám pomůže s počítáním a celou hrou.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více