Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cosmicast

Pokud se řadíte mezi milovníky mluveného slova, různých rozhovorů a podcastů všeobecně, zbystřete. Do akce se totiž dostává parádní aplikace Cosmicast, která funguje jako přehrávač zmiňovaných podcastů. Její výhodou je, že napodobuje design nativních jablečných aplikací, čímž je pro uživatele daleko přívětivější.

You Record Pro

Aplikace You Record Pro cílí především na všechny žurnalisty, historiky, studenty, milovníky technologií a tvůrce podcastů, kteří potřebují spolehlivou aplikaci pro nahrávání zvuku. Tento nástroj totiž dokáže nahrávat audionahrávky ve velice slušné kvalitě a navíc si rozumí se Siri.

Simple T for Twitter

Jak již samotný název napovídá, aplikace Simple T for Twitter úzce souvisí se stejnojmennou sociální sítí. Jedná se totiž o parádního klienta, s jehož pomocí si můžete Twitter přenést i na vaše zápěstí. Aplikace je schopná vám zobrazit až 64 tweetu z vaší hlavní stránky, a to včetně obrázků, a nabízí řadu dalších výhod.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více