Zavřít reklamu

Drink Control, oneSafe password manager a TweetWatch for Twitter. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Drink Control

Pitný režim je pro našel lidské tělo nesmírně důležitý. Bohužel ale pravdou je, že spousta lidí na něj opomíná a pijí tak podstatně málo. S tímto by vám mohla pomoci aplikace Drink Control, která neustále sleduje, kolik vody jste za den vypili. Případně vás dokáže i upozornit a následně se postará o skvěle zpracované a detailní statistiky.

oneSafe password manager

Zakoupením aplikace oneSafe password manager získáte parádní alternativu za nativní Klíčenku na iCloudu. Tento program funguje prakticky téměř stejně a taktéž slouží pro uchovávání vašich přihlašovacích údajů, hesel a dalších soukromých záležitostí v zabezpečené podobě.

TweetWatch for Twitter

Jak je již ze samotného názvu patrné, aplikace TweetWatch for Twitter cílí na milovníky Twitteru. Pokud na této sociální síti rádi trávíte čas a chtěli byste ji mít takřka vždy po ruce i na vašem zápěstí, tak byste tuto slevu rozhodně neměli promeškat. Program vám umožní prohlížení feedu, „lajkování“ příspěvků, retweety, odpovědi i publikace vlastních příspěvků.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.