Zavřít reklamu

Time Timer, Crypto Plus – Bitcoin Ticker a iAudioGate. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Time Timer

Jestliže hledáte nějaký praktický nástroj, který by vám dokázal pomoci posunout vaši produktivitu kupředu, naučil by vás pracovat s časem a zároveň by posloužil i jako obyčejný časovač, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Time Timer. Tento program si poradí se všemi popsanými vlastnostmi a posune vás tak kupředu.

Crypto Plus – Bitcoin Ticker

Jak již samotný název napovídá, aplikace Crypto Plus – Bitcoin Ticker potěší především milovníky různých kryptoměn. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete v reálném čase sledovat vývoj jejich cen a mít tak prakticky okamžitě všechna data na dosah ruky. Zároveň můžete kontrolovat i své vlastní investiční portfólio.

iAudioGate

Zakoupením aplikace iAudioGate získáte parádní nástroj, který dokáže pozvednout kvalitu zvuku. Jedná se totiž o vcelku sofistikovaný program s propracovanými algoritmy, který vám dokáže posloužit jakožto ekvalizér a přizpůsobit tak zvuk do co možná nejlepší podoby.

.