Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Commodities Pro

Pokud se zajímáte o vývoj cen na komoditním trhu, nebo jste dokonce sami investorem, tak by vám rozhodně neměla chybět aplikace Commodities Pro. Tento nástroj totiž neustále monitoruje zmiňovaný vývoj cen a dokáže vám v okamžiku poskytnout bližší informace například o hodnotě cenných kovů, kakaa a dalších.

Roman – budget weight loss

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Roman – budget weight loss získáte parádní nástroj, který vám pomůže s redukcí vaší tělesné hmotnosti. Aplikace vám bude pravidelně připomínat jídlo, cvičení a odpočinek, díky čemuž se dokážete po určité době dostat do formy.

Cosmicast

Aplikace Cosmicast cílí na všechny milovníky podcastů a mluveného slova. Tento nástroj totiž funguje jako přehrávač zmiňovaných podcastů a navíc věrně opisuje design nativních aplikací od Applu, díky čemuž se v něm snadno a bez problému vyznáte.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více