Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote, Mouse & Keyboard Pro

S pomocí aplikace Remote, Mouse & Keyboard Pro dokážete v rychlosti ovládat váš Mac skrze jablečné hodinky. Tohle se může hodit především v situaci, kdy Mac připojíte například na Apple TV, něco si pustíte, usadíte se a najednou potřebujete například zesílit zvuk či provést jinou operaci. Díky tomuto nástroji se nebudete muset zvedat a vše hned zvládnete z onoho gauče.

TinyPitch

Jestliže sami sebe považujete za hudebníka, hrajete na nějaký hudební nástroj a vyznáte se v hudební nauce, rozhodně by vám neměla chybět aplikace TinyPitch. S její pomocí si totiž můžete nechat přehrát jakýkoliv tón či notu, a to na hned několika různých nástrojích.

Pin365 – Your travel planner

Chodíte rádi na různé výlety, kdy se společně s vašimi přáteli vydáváte za dobrodružstvím? V tomto směru by se vám mohla hodit aplikace Pin365 – Your travel planner. Pomocí tohoto nástroje si totiž na mapku můžete zaznačit různé záchytné body, pomocí kterých se následně budete orientovat.

.