Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

lil weather

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci pro zobrazování počasí, zbystřete. Do akce se totiž dostala velice jednoduchá aplikace s minimalistickým designem lil weather. Ta vám dokáže zobrazit aktuální počasí včetně předpovědi a nadchne vás zmiňovaným vzhledem.

lil weather
Zdroj: App Store

SFRef Soccer Referee Watch

Stažením aplikace SFRef Soccer Referee Watch získáte parádní nástroj, který ocení především všichni fotbaloví rozhodčí. Jedná se totiž o úžasného pomocníka, s jehož pomocí můžete sledovat čas zápasu, zapisovat góly, žluté a červené karty a další. Výhodou navíc je, že aplikace monitoruje i pohyb samotného rozhodčího a po skončení zápasu vám díky GPS zobrazí, jak jste se vlastně pohybovali.

Medieval Rabbit Stickers

Jestliže se považujete za fanouška zvláštních, ale přesto zábavných malůvek a rádi byste je sdíleli i s vaší rodinou či přáteli, tak byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci Medieval Rabbit Stickers. Tato aplikace vám totiž zpřístupní rozsáhlou kolekci samolepek pro iMessage, díky čemuž můžete parádně okořenit každou konverzaci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více