Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Feature Phone

Někteří z vás si určitě ještě pamatují na doby, kdy jsme měli takzvané T9 klávesnice a pro některé písmenko jsme museli dokonce třikrát klepnout na tlačítko. Aplikace Feature Phone vám T9 klávesnici přidá i na vaše zápěstí, díky čemuž následně můžete posílat zprávy rovnou z vašich Apple Watch.

Deuce – Tennis Scorekeeper

Pokud se svými přáteli častokrát hrajete tenis, určitě jste se již po nějaké výměně ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, z jaké strany máte například podávat. S tímto vám dokáže pomoci aplikace Deuce – Tennis Scorekeeper. Tento nástroj vás totiž udrží v obraze o vašem aktuálním zápase a poslouží vám i jako zápisník pro body.

iConnectHue for Philips Hue

V dnešní době se obrovské popularitě těší chytrá domácnost, ze které tvoří nejoblíbenější složku chytré osvětlení. Na trhu dominuje především společnost Philips se svým osvětlením Hue. Zakoupením aplikace iConnectHue for Philip Hue získáte perfektní nástroj, pomocí kterého můžete vaše osvětlení ovládat i s pomocí vašich jablečných hodinek.

.