Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

NextStop – NYC Subway

Aplikaci NextStop – NYC Subway v Česku zrovna dvakrát nevyužijete. Pokud se ale chystáte na výlet do New York City a chcete tam cestovat metrem, možná by vás tento nástroj mohl zaujmout. Aplikacce vám totiž v rychlosti ukazuje příští stanici a čas do příjezdu.

NextStop - NYC Subway
Zdroj: App Store

FlickType Keyboard

Jablečné hodinky si bohužel s psaním textu neporadí a budete si tak muset vystačit pouze s diktováním. Naštěstí existují parádní aplikace, mezi které se také řadí FlickType Keyboard. Jedná se o parádní nástroj, který vám zpřístupní klávesnici a umožní vám tak normálně psát.

ManualExposure

Aplikace ManualExposure cílí na všechny vášnivé fotografy, kteří se specializují na snímky přírody. V takovém případě se totiž častokrát neobejdete bez výpočtu expozice. S tímto vám naštěstí dokáže velice kvalitně pomoci aplikace ManualExposure, která vám po zadání vstupu provede bezchybný výpočet.

  • Původní cena: 249 Kč (229 Kč)
  • Aplikaci ManualExposure stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více