Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Life Lists: List Organizer

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Life Lists: List Organizer získáte parádní nástroj, který vám usnadní tvorbu seznamů s úkoly. Jednotlivé seznamy si od sebe navíc můžete velice snadno rozlišit, a to pomocí odlišné barvy, ikony, či stylu. Jak samotná aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

StationWeather

Jablečné produkty nabízí poměrně praktické nativní řešení pro zobrazování počasí. Jestliže ale hledáte nějakou sofistikovanější možnost, možná by vás mohla zaujmout aplikace StationWeather. Tento nástroj vám totiž poskytne řadu cenných informací a je schopen zobrazit i radar.

Watchicon – Animal Edition

Chtěli byste si vylepšit váš stávající ciferník? V takovém případě byste mohli ocenit aplikaci Watchicon – Animal Edition, která vám zpřístupní další skvělou komplikaci. V rámci této aplikace si budete moci vybrat jednu ze šedesáti skvělých ikonek zvířat, čímž následně ozdobíte zmiňovaný ciferník.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více