Zavřít reklamu

Tiny Calendar Pro, TouchControl Universal Remote a Crypto monitor. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Tiny Calendar Pro

Aplikace Tiny Calendar Pro dokáže skvěle nahradit nativní Kalendář. Tento program se konkrétně pyšní vcelku přívětivým a jednoduchým uživatelským prostředím, kdy od sebe dokáže skvěle odlišit jednotlivé události. Jak nástroj vypadá a funguje na Apple Watch si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

TouchControl Universal Remote

S pomocí aplikace TouchControl Universal Remote můžete velice rychle proměnit například iPhone, iPad či jablečné hodinky v univerzální ovladač. Díky němu můžete jednoduše ovládat například počítač, Mac či televizi skrze domácí síť. V níže přiložené galerii si můžete opět prohlédnout, jak program vlastně na jablečných hodinkách funguje a jaké možnosti s sebou přináší.

Crypto monitor

V dnešní době se stále vzrůstající popularitě těší takzvané kryptoměny. Pokud jste v tomto oboru zainteresovaní i vy, tak byste rozhodně neměli promeškat dnešní slevu na aplikaci Crypto monitor. Jak už samotný název napovídá, tento nástroj slouží pro monitorování hodnot populárních kryptoměn, což  vám dokáže vyjádřit v několika měnách jako dolar, euro, rubl a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více