Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Control for Mac/PC Pro

Určitě znáte ten pocit, když si na vašem Macu pustíte nějaký ten multimediální obsah, zaujmete místo na gauči a najednou se musíte zvednout a na jablečném počítači ještě něco pozměnit. S tímto si naštěstí dokáže vcelku hravě poradit aplikace Remote Control for Mac/PC Pro, pomocí které můžete Mac ovládat za pomocí iPhonu, iPadu a hlavně Apple Watch. Tento nástroj vám umožní ovládat myš, vypínat aplikace, uspat systém, odhlásit vás, ovládat hlasitost, jas a řadu dalších.

SFRef Soccer Referee Watch

Jestliže si s vašimi přáteli chodíte čas od času zahrát fotbálek, nebo dokonce děláte rozhodčího při ligových zápasech a turnajích, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci SFRef Soccer Referee Watch. Jedná se totiž o komplexní řešení pro fotbalové rozhodčí, které mapuje veškeré situace o zápasu a navíc vám pomocí GPS zobrazí mapu pohybu.

Arcade Watch Games

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Arcade Watch Games si zpřístupníte celou kolekci parádních arkádových her, které jsou určeny pro jablečné hodinky. Balíček nabízí 10 herních titulů, ze kterých si každý vybere svého favorita.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více