Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Speed Tracker. Pro

Napadlo vás někdy, že by se vám mohla hodit aplikace, která slouží pro měření aktuální rychlosti? Pokud ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na program Speed Tracker. Pro. Ten totiž za pomocí GPS dokáže aktuální rychlost, vzdálenost a čas.

Pin365 – Your travel planner

V současné situaci bohužel moc cestovat nemůžeme. Jakmile se ale světová situace zlepší, určitě bude na místě to oslavit právě zmiňovaným výletem. A s tím by vám mohla pomoci praktická aplikace Pin365 – Your travel planner, s jejíž pomocí si můžete do mapky zaznačit jednotlivé body, kterými se následně budete řídit.

Wasteful Button

Jste už současnou situací znuděni a nevíte, jak byste se měli zabavit. Za zkoušku by rozhodně stálo, jaké skóre dokážete získat v aplikaci Wasteful Button. Jak již samotný název napovídá, jedná se o program, který je „vybaven“ zcela zbytečným tlačítkem. Vaším úkolem je jej držet co možná nejdéle.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.