Zavřít reklamu

SwiftCard: Flashcard Maker, cRate pro – Currency Converter a Cardio Zones. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SwiftCard: Flashcard Maker

Pokud hledáte nějaký praktický nástroj, který by vám hravě dokázal pomoci s učením, tak byste rozhodně neměli přehlédnout slevu na aplikaci SwiftCard: Flashcard Maker. Tento nástroj vám totiž umožní vytvářet takzvané flashcards, na kterých je většinou menší obsah textu s různou otázkou, díky čemuž se můžete snadno a hravě prozkoušet.

cRate Pro – Currency Converter

Jak již samotný název napovídá, aplikace cRate pro – Currency Converter slouží pro převádění hodnot napříč nejrůznějšími světovými měnami. Program si konkrétně rozumí s více než 160 měnami, a aby bylo používání podstatně přehlednější, tak se u každé z nich nachází příslušná vlaječka.

Cardio Zones

Vyznáváte aktivní životní styl a rádi jste v pohybu? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Cardio Zones, která slouží pro detailní monitorování vaší srdeční činnosti při nejrůznějších aktivitách. Program neustále hlídá tep a případně vás během cvičení upozorní, abyste zpomalili. Aplikace funguje nezávisle i bez iPhonu.

.