Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Textify – Watch Keyboard

Na jablečných hodinkách bohužel psát nemůžeme a musíme si vystačit pouze se zažitým diktováním. Diktování jako takové funguje téměř skvěle, ale musíme uznat, že jednou za čas by se spíše hodila klasická klávesnice. Právě s tímto vám dokáže pomoci aplikace Textify – Watch Keyboard, která vám zmiňovanou klávesnici doplní.

CALC Prime

Na Apple Watch můžete najít aplikaci Kalkulátor, která vám pomůže s různými výpočty. Pokud ale hledáte nějaké alternativní řešení, rozhodně byste neměli přehlédnout CALC Prime. Tato aplikace nabízí poměrně jednoduchý kalkulátor a řadu dalších funkcí. Obrovskou výhodou je, že aplikace uchovává historii všech výpočtů.

Firetask Pro – Task Manager

Klíčem k úspěchu je bezesporu kvalitní plánování úkolů. S tímto vám dokáže velice spolehlivě pomoci aplikace Firetask Pro – Task Manager, do které si budete značit jednotlivé úkoly a přidávat k nim termíny, což vám ukáže, kdybyste se na ně měli vrhnout.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více