Zavřít reklamu

V for Wikipedia, Just Press Record a BatteryFull. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

V for Wikipedia

Jestliže si pro nové informace chodíte nejčastěji na Wikipedii, nebo tuto internetovou encyklopedii zkrátka rádi navštěvujete, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci V for Wikipedia. Jedná se totiž o parádního klienta pro procházení zmiňované encyklopedie, který funguje také na Apple Watch.

Just Press Record

Zakoupením aplikace Just Press Record získáte parádní nástroj, který je primárně určen pro nahrávání audio záznamů. S pomocí tohoto programu můžete jednoduše nahradit nativní aplikaci Diktafon. Tento nástroj si navíc rozumí i s hlasovou asistentkou Siri a poslouží vám i jako správce samotných stop.

BatteryFull

Jak již samotný název napovídá, aplikace BatteryFull je velice praktickým řešením, které vás bude pravidelně upozorňovat na stav nabití baterie. S pomocí tohoto nástroje budete vždy upozorněni, a to v momentě, kdy bude baterie plně nabitá. Zároveň se z Apple Watch můžete přesvědčit o současném stavu baterie na iPhonu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více