Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Be Focused Pro – Focus Timer

Velice populární aplikace Be Focused Pro – Focus Timer je nyní ve slevě. Tato aplikace slouží pro správu vašeho času a dokáže udržet vaši pozornost při práci. Jednoduše vám totiž stačí si nastavit intervaly na práci a pauzy, díky čemuž můžete značně zvýšit vaši produktivitu a překonat tak například problém, se kterým se lidé setkávají při práci na takzvaný Home Office.

Tally Hoops – Basketball Stats

Jestliže se věnujete hraní basketballu a rádi byste se zlepšili, nyní je v akci další aplikace, která vám právě s tímto značně pomůže. Aplikace Tally Hoops – Basketball Stats se dá označit za takového osobního trenéra, kterého máte kdykoliv po ruce přímo na vaší ruce a s jeho pomocí můžete zlepšit vaši střelbu.

Baby Monitor Annie Pro

Pokud máte doma nějaké ty ratolesti, pravděpodobně by se vám mohla hodit aplikace Baby Monitor Annie Pro. S pomocí tohoto nástroje můžete totiž velice snadno dohlížet na vaše děti. Hlavní výhodou ale je, že si aplikace rozumí s jablečnými hodinkami. Jak Baby Monitor Annie Pro vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více