Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Macros Counter NoitaFit

Pokud chcete například zhubnout, určitě víte, že klíčem k úspěchu je redukce přijatých kalorií. Jak si ale vypočítat kalorický příjem? S tímto vám dokáže pomoci aplikace Macros Counter NoitaFit, pomocí které si kalorie můžete velice snadno a rychle spočítat. Můžete si navíc nastavit maximální hranici, která vás následně bude omezovat.

Kavkaii

Komunikujete se svými přáteli výhradně přes iMessage a rádi byste nějakým způsobem „okořenili“ vaši konverzaci? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout aplikaci Kavkaii. Jejím stažením si totiž zpřístupníte řadu nálepek, pomocí kterých můžete vyjádřit skutečně spoustu pocitů.

The Knight Watch

V některých situacích určitě není na škodu, když máte k dispozici nějakou jednoduchou, a přesto zábavnou hru doslova na vašem zápěstí. Bavíme se totiž o titulu The Knight Watch. Jedná se o unikátní logickou hru, ve které budete hrát za osamělého rytíře, který se může po hracím poli může pohybovat ve tvaru písmene L (jako jezdec v šachu). Vaším úkolem bude, abyste se vypořádali s vašimi nepřáteli a kompletně tak získali území pro sebe.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více