Zavřít reklamu

Wordnet Watch, DouWatch a Zippycal – Calendar. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Wordnet Watch

S pomocí aplikace Wordnet Watch si dokážete poměrně snadno rozšířit vaši slovní zásobu v anglickém jazyce a řadě slovíček se tak přiučit. V rámci tohoto programu si totiž můžete vyhledat libovolné slovo a aplikace vám následně automaticky bude zobrazovat podobná slovíčka či fráze. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

DouWatch

Máte rádi sociální síť TikTok a trávíte na ni dost času? Pokud ano, mohla by vás zaujmout aplikace DouWatch, která vám tuto síť dokáže přenést i na vaše jablečné hodinky. Díky tomu si můžete jednotlivá videa procházet přímo na vašich Apple Watch a případně je jednoduše uložit do oblíbených a následně se tak na ně podívat i na iPhonu/iPadu.

Zippycal – Calendar

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý, praktický a intuitivní kalendář, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní nabídku na Zippycal – Calendar. V rámci tohoto programu si budete moci zapisovat nejrůznější nadcházející události a mít tak nad nimi perfektní přehled.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více