Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Geofency Time Tracking

Zajímalo vás někdy, kolik času jste strávili v kanceláři, v posilovně, doma, či na jiné pozici? Odpověď na tuto otázku vám dokáže poměrně přesně poskytnout aplikace Geofency Time Tracking. Ta totiž za pomocí GPS dokáže lokalizovat uživatele a následně poskytnout přehledné informace.

Notes4Me

Pravděpodobně drtivá většina z nás používá menší lístečky, na které si zapisujeme jednotlivé myšlenky, abychom na ně případně nezapomněli. Elegantní řešení v tomto směru reprezentuje aplikace Notes4Me, jež vám umožní tvorbu zmiňovaných lístečků a navíc mezi nimi můžete prakticky vyhledávat.

Animated Undertal Stickers

Jestliže pro komunikaci s rodinou, přáteli či kolegy využíváte především nativní řešení iMessage, možná by se vám mohla hodit aplikace Animated Untertal Stickers. Jejím zakoupením se vám totiž odemkne více než 250 animovaných samolepek, které následně můžete v konverzacích použít.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více