Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Entangler

Máte doma celý jablečný ekosystém a pracujete především na Macu? S pomocí aplikace Entangler si budete moci usnadnit vaši práci a některé operace na jablečném počítači provádět přímo z Apple Watch. Tento nástroj je schopen zapínat úkoly z aplikace Automator, spouštět scripty a dokonce si poradí i s Unixem.

Weather mini

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Počasí, tak byste rozhodně neměli přehlédnout Weather mini. Jedná se o kompletně nezávislý nástroj s minimalistickým designem, který vás dokáže v okamžiku informovat o nadcházejícím počasí a dokonce je k dispozici i pro váš Mac.

Money Pro: Personal Finance

Správa osobního rozpočtu dokáže častokrát člověka potrápit a musíme uznat, že se rozhodně nejedná o snadný úkol. Naštěstí vám s tímto dokáže pomoci propracovaná aplikace Money Pro: Personal Finance. V té si totiž budete zapisovat vaše výdaje a příjmy, díky čemuž se vám vykreslí přehledné grafy. Na základě těchto dat můžete snadno zjistit, za co nejčastěji utrácíte a případně na něčem ušetřit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více