Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Geofency Time Tracking

Položili jste si někdy otázku, která se týkala toho, kolik času jste zhruba strávili na daném místě v určitém dnu? Odpověď vám může poměrně snadno přinést aplikace Geofency Time Tracking, která pomocí GPS dokáže monitorovat čas, po který budete na předem nastaveném místě.

Life Lists: List Organizer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Life Lists: List Organizer vám pomůže s tvorbou vašich osobních seznamů. Aplikace nabízí skutečně široké využití, kdy si můžeme uvést například tvorbu nákupních seznamů, poznámek, připomínek, seznamů s různými úkoly a řadu dalších.

Kitters! Cat Stickers

Jestliže pro komunikaci využíváte především nativní řešení zvané iMessage a rádi byste nějakým způsobem vylepšili určitou konverzaci, určitě byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci Kitters! Cat Stickers. Ta vám totiž nabídne řadu nových samolepek nesoucích tematiku koťátek. Jak samolepky vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více