Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FlickType Keyboard

Jablečné hodinky se již od svého vydání těší obrovské popularitě. Produkt těží především z toho, že dokáže do jisté míry nahradit náš iPhone a usnadnit nám tak každodenní život. Co ale Apple Watch neumí, je psaní textu. Ačkoliv diktování funguje poměrně dobře, v určitých chvílích bychom určitě raději volili klasickou klávesnici. Právě tu nám dokáže zpřístupnit aplikace FlickType Keyboard, s jejíž pomocí můžeme psát zprávy v rámci iMessage pomocí zmiňované klávesnice.

Cosmicast

Jestliže se považujete za vášnivého fanouška podcastů a hledáte nějaké elegantní řešení pro jejich přehrávání, zbystřete. Do akce se totiž dostala skvěle hodnocená aplikace Cosmicast. Ta navíc věrně opisuje design nativní aplikací, díky čemuž se v ní uživatel snadno vyzná.

Periodic Table Chemistry 4

Aplikace Periodic Table Chemistry 4 cílí především na žáky základních a středních škol, gymnázií a studenty chemie. Tento nástroj vám totiž v jakékoliv situaci dokáže zobrazit všem známou periodickou tabulku prvků, přičemž si samozřejmě můžete počíst podrobnější informace o jednotlivých prvcích.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více