Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Simple T for Twitter

Jestliže aktivně a denně používáte populární sociální síť Twitter, určitě byste uvítali nějakého klienta, který by vám umožnil si vlákno sítě procházet i na vašich Apple Watch. Přesně tohle vám dokáže nabídnout aplikace Simple T for Twitter, která nabízí přehledné ovládání a řadu skvělých výhod.

Prime Sleep Recorder Pro

Napadlo vás někdy, že například v noci jednou za čas můžete začít chrápat či mluvit? V tomto směru se vám může náramně hodit aplikace Prime Sleep Recorder Pro, která nahrává zvuk ve spánku a dokáže automaticky detekovat zmiňované aktivity. Za detekcí chrápání navíc stojí sofistikovaná umělá inteligence ve spolupráci se strojovým učením, díky čemuž vám program nabídne co možná nejpřesnější analýzy.

SafeInCloud Pro

Aplikace SafeInCloud Pro vám dokáže posloužit jako správce vašich hesel a přihlašovacích údajů. Tento program totiž nabízí propracovanou a zabezpečenou databázi, do které si tyto údaje budete ukládat a následně k nim můžete přistupovat z iPhonu, iPadu, Apple Watch, Macu či PC.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více