Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Daily Stocks Pro (ms)

Investujete do akcií, zajímáte se o vývoj cen a hledáte nějaký kvalitní nástroj, který vám dokáže poskytnout data v reálném čase? V takovém případě byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Daily Stocks Pro (ms), která neustále sleduje vývoj cen zmiňovaných akcií a nabízí řadu dalších výhod.

Trance X

Jestliže si pamatujete na kdysi velice populární hry, ve kterých jste museli z padajících bloků postavit co možná nejvyšší věz a šlo vám o to, abyste bloky pokládali dobře, zbystřete. Stejný herní zážitek si totiž můžete připomenout díky titulu Trance X, který tuto hru přinese i na vaše jablečné hodinky Apple Watch.

Remote T: mobile app for Tesla

Jak již samotný název napovídá, aplikace Remote T: mobile app for Tesla cílí na ty šťastlivce, jejíchž garáž zdobí vůz značky Tesla. S pomocí tohoto programu se totiž dostanete do přímé komunikace s vaším elektromobilem, můžete na dálku vůz odemknout či zamknout, prohlédnout si, kde zrovna stojí, bliknout světly, použít klakson, zkontrolovat nabíjení, odeslat navigaci a řadu dalších.

.