Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Coloring Watch

Vymalování omalovánek dokáže být velice uklidňující a jak již několik studií ukázalo, jedná se o perfektní způsob, jak si ulevit od přebytečného stresu. Aplikace Coloring Watch vám umožní vymalovávat omalovánky i na vašich jablečných hodinkách, a to především v momentech, kdy nemůžete například vytáhnout telefon.

Moodnotes – Mood & CBT Tracker

Někdy jsou zkrátka dny, kdy nemáme tu nejlepší náladu. S tímto ale dokáže poměrně snadno pomoci aplikace Moodnotes – Mood & CBT Tracker. Tento nástroj totiž slouží k zaznamenávání vaší nálady, díky čemuž vám pomůže s vyvinutím zdravých návyků a celkově se vám tak zlepší vaše každodenní nálada.

Tempori

Každý člověk má svůj vlastní 24 hodinový cyklus. Aplikace Tempori vás velice snadno pomůže vytvořit váš hlavní cyklus a vám na vašich jablečných hodinkách již jen postačí, abyste si zapisovali různé záležitosti. Jak aplikace vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více