Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FlinkGolf – Scorecard

Aplikace FlinkGolf – Scorecard cílí především na všechny milovníky golfu. Jestliže čas od času vyrážíte na takzvaný green a máte k dispozici jablečné hodinky, na tento nástroj byste se měli přinejmenším podívat. Aplikace totiž dokáže počítat aktuální stav a poskytnout vám řadu dalších informací. Výsledná data navíc můžete sdílet například skrze iMessage či ostatní komunikační kanály.

Views 4

Pokud se zajímáte o aktuální světové dění, možná by vás mohla zaujmout aplikace Views 4. Tento nástroj totiž neustále sbírá nejnovější novinky ze světa a následně vám tak nabízí nejrůznější články. Obrovskou výhodou navíc je, že jsou novinky kategorizovány do příslušných kategorií, díky čemuž se mezi nimi rozhodně neztratíte.

WatchApp – for Whatsapp

Používáte pro komunikaci s rodinou, s kolegy či s přáteli především aplikaci Whatsapp a rádi byste ji přenesli i na vaše jablečné hodinky? Jak již samotný název napovídá, aplikace WatchApp – for Whatsapp vám totiž tuto aplikaci zpřístupní i na Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více