Zavřít reklamu

Easy Tennis Score Keeper, MetCount a SafeInCloud Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Easy Tennis Score Keeper

Aplikace Easy Tennis Score Keeper potěší především milovníky sportu, konkrétně tedy tenisu. Tento nástroj bychom mohli označit za takového pomocného rozhodčího, jelikož slouží pro zaznamenávání stavu hry a může tak dokonale přijít vhod například po delší výměně. Zároveň všechna data synchronizuje s aplikací Zdraví a Aktivita.

MetCount

Jestliže se věnujete cvičení a posilování, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou aplikaci MetCount. Tento nástroj totiž nabízí několik režimů, kdy doslova bude řídit vaše tréninky a pomůže vám tak dosáhnout podstatně lepších výsledků.

SafeInCloud Pro

V dnešní době je velice důležité, abyste vaše data a přihlašovací údaje měli uložené v zabezpečené podobě. S tímto vám dokáže pomoci aplikace SafeInCloud Pro. Ta totiž ukládá zmiňované údaje do vaší osobní a zašifrované databáze, ke které můžete kdykoliv přistupovat. Vaše hesla si tak můžete zobrazit i na vašich jablečných hodinkách a nemusíte případně zkoušet, jaké heslo máte na danou stránku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více