Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

CALC Smart

Jak již samotný název vcelku prozrazuje, aplikace CALC Smart funguje jako taková vylepšená kalkulačka pro vaše Apple Watch. Tento nástroj totiž vede historii výpočtů, poradí si s převodem napříč jednotkami či měnami, dokáže nahradit časovat, umožní vám sdílet příklady a rozumí si i s vlastními funkcemi či konstantami.

Simple Repeat Timer

S pomocí aplikace Simple Repeat Timer můžete vaše jablečné hodinky proměnit ve velice jednoduchý časovač. Tento nástroj vám navíc umožní zapnout hned několik časovačů najednou, které si můžete různě pojmenovat a mít tak nad nimi parádní přehled.

Macros Counter NoitaFit

Aplikace Macros Counter NoitaFit se dá bezpochyby označit za univerzální nástroj pro počítání všech přijatých kalorií. Pokud například plánujete shodit nějaká přebytečná kila, je pro vás nesmírně důležité, aby váš kalorický příjem byl nižší než výdej. Aplikace se navíc dokáže propojit s nativní aplikací Zdraví, kde následně naleznete všechny podrobnější informace.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více