Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Peace With Food

V dnešní době trpí většina lidí nějakým tím kilogramem navíc. Může za tím stát především nepravidelné stravování a přejídání, nebo naopak nedostatek potravy. S tímto vám dokáže pomoci aplikace Peace With Food. Tento nástroj vás totiž naučí správné jídelní návyky a případně vám pomůže s redukcí váhy.

Weather mini

Jak již samotný název napovídá, Weather mini je nezávislým nástrojem pro detailní zobrazování počasí. Tato aplikace se pyšní skvělým vizuálním stylem a nabízí denní a hodinové předpovědi. Jak Weather mini vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Golfshot Plus: Golf GPS + AR

Věnujete se hraní golfu a rádi byste se posunuli na novou úroveň a znatelně vylepšili váš herní styl? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Golfshot Plus: Golf GPS + AR, která využívá rozšířenou realitu a dokáže vám pomocí moderních technologií neuvěřitelně pomoci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více