Zavřít reklamu

Reflexes – Activities at Home, Wordnet Watch a Zippycal – Calendar. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Reflexes – Activities at Home

Zajímalo vás někdy, jak jste na tom se svými reflexy? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Reflexes – Activities at Home. S pomocí tohoto nástroje se můžete v okamžiku otestovat a případně na svých reflexech zapracovat.

Wordnet Watch

Aplikace Wordnet Watch dokáže skvěle rozšířit vaši slovní zásobu v anglickém jazyce a naučit vás řadu nových slovíček. V rámci tohoto programu si totiž můžete vyhledat nejrůznější slovo, přičemž vám aplikace posléze nabídne podobná slovíčka či fráze. Podrobněji si to můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Zippycal – Calendar

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý a praktický nástroj, který by vám dokázal posloužit jakožto alternativa nativního Kalendáře, zbystřete. Do akce totiž znovu zavítala oblíbená aplikace Zippycal – Calendar, do které si můžete zapisovat všechny nadcházející události a mít tak nad nimi skvělý přehled.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více