Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Game Score Counter

Jak již samotný název napovídá, aplikace Game Score Counter vám poslouží zejména při počítání aktuální skóre při různých hrách. Pokud s vašimi přáteli čas od času sportujete a případně hrajete různá utkání, tak by vám tento nástroj rozhodně neměl chybět.

ECG Pro

Odborná aplikace ECG Pro cílí především na studenty medicíny, kteří se konkrétně zaměřují na obor kardiologie, ale využít ji mohou i ostatní nadšenci, jež by se rádi něčemu přiučili. Jak je již podle názvu patrné, aplikace se zabývá elektrokardiografií neboli EKG a dokáže vám poskytnout řadu cenných informací.

ETF Fitness Workout Companion

Jestliže rádi cvičíte a hledáte nějaký kvalitní nástroj, který by vám pomohl s monitorováním a následnou analýzou, tak byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci ETF Fitness Workout Companion. Tento program pro vás totiž přichystá řadu různých cvičení a dokáže vás tak dostat do formy.

Témata: , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více