Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Watch Notes by FlickType

Nativní aplikace poznámky vám dokáže v mnoha ohledech parádně pomoci a řada jablíčkářů se na ni proto dennodenně spoléhají. Na Apple Watch ale bohužel aplikaci nenajdete. Stažením programu Watch Notes by FlickType se Poznámky přesunout i do vašich jablečných hodinek a díky iCloudu budou synchronizovány s celým vaším účtem. Aplikace navíc zároveň umožňuje text psát přímo na displeji hodinek.

Be Focused Pro – Focus Timer

Hledáte nějaký kvalitní a osvědčený nástroj, který by dokázal posunout vaši produktivitu kupředu? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Be Focused Pro – Focus Timer. Tento program vás „donutí“ pracovat v určitých intervalech, díky čemuž nebudete mrhat časem a na práci se budete skutečně soustředit.

My Luv for couples

Jak již samotný název napovídá, aplikace My Luv for couples slouží pro všechny páry či manžele. Tento nástroj totiž funguje jako počítadlo společných dnů a dokonce vás dokáže upozornit například na blížící se výročí či narozeniny. Součástí aplikace je i praktický widget.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více