Zavřít reklamu

Watch Notes by FlickType, Awesome Voice Recorder PRO AVR a InfoGraphic and Poster Creator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Watch Notes by FlickType

Na jablečných hodinkách Apple Watch si bohužel musíme vystačit s diktováním. Napadlo vás ale někdy, že byste ocenili přítomnost klasické klávesnici a chybějící aplikace Poznámky? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout program Watch Notes by FlickType, který vám umožní si zapisovat zmiňované poznámky s pomocí klávesnice i na Apple Watch.

Awesome Voice Recorder PRO AVR

Zakoupením aplikace Awesome Voice Recorder PRO AVR si přijdete na parádní nástroj, který vám dokáže posloužit jakožto perfektní alternativa za nativní Diktafon. Tento program slouží k nahrávání nejrůznějších audio souborů a hodí se tedy především pro žurnalisty, studenty a ostatní. Konkrétně dokáže nahrávat ve formátech MP3, WAV a M4A.

InfoGraphic and Poster Creator

Jak již samotný název napovídá, aplikace InfoGraphic and Poster Creator slouží pro vytváření nejrůznějších infografik, plakátů, letáků, log a dalších. Program nabízí hned několik propracovaných šablon a pyšní se neuvěřitelně jednoduchým uživatelským prostředím. Zároveň je k dostání i pro Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více