Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Star Walk 2 – Night Sky Map

Nacházíte často zalíbení ve sledování noční oblohy, kdy se necháváte v klidu unášet při koukání na hvězdy. Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout aplikaci Star Walk 2- Night Sky Map. S pomocí této aplikace totiž můžete parádně prozkoumat noční oblohu a projít si tak řadu hvězd, komet, vesmírných objektů a dalších.

Koala Nap – stop snoring

Jak již samotný název napovídá, aplikace Koala Nap – stop snoring je přímo spojena s bojem proti otravnému chrápání. Pokud totiž žijete například s partnerem, chrápání se může stát obrovským problémem a zdrojem několika problémů. Tato aplikace při spánku monitoruje zvuk a v případě detekce chrápání vám na hodinky pošle notifikaci.

miCal – The missing Calendar

Hledáte nějaké alternativní řešení pro zobrazení kalendáře na vašich jablečných hodinkách Apple Watch? V takovém případě by vás mohla zaujmout aplikace MiCal – The missing Calendar. Aplikace nabízí parádní minimalistické prostředí, ve kterém budete mít parádní přehled nad nadcházejícími událostmi a nestane se vám, že byste na něco zapomněli.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více