Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Today In History

Jak již samotný název napovídá, aplikace Today In History se zabývá historií. Přijde vám, že je další a další den zcela obyčejný a v ničem nevyniká? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak se mýlíte. Aplikace vám proto každý den poskytne řadu informací o tom samém dni z historie, kdy se soustředí na významné události, narození, úmrtí, svátky a další.

Pedometer Plus

Jestliže hledáte nějaký kvalitní krokoměr, který by se dokázal postarat o spolehlivé měření vašich kroků, tak by vás mohla zaujmout aplikace Pedometer Plus. Tento nástroj se u vás navíc postará o tvorbu jednoduchých statistik a zpřístupní vám další komplikaci zobrazující zmiňovaný počet kroků.

Drink Control

V dnešní poměrně uspěchané době stále řada lidí nevěnuje dostatečnou pozornost pravidelnému přísunu tekutin. S tímto vám naštěstí dokáže skvěle pomoci aplikace Drink Control, která monitoruje váš pitný režim a při každém nápoji si zde můžete zapsat, že jste právě něco vypili. Případně vám nástroj může zaslat notifikaci o tom, abyste si dali sklenici vody.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více