Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Weather Gods

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Počasí, tak byste rozhodně neměli přehlédnout velice oblíbený program Weather Gods. Tento nástroj vám totiž taktéž dokáže poskytnout detailní informace o samotné předpovědi počasí, což navíc doplňuje elegantním uživatelským prostředím.

SP Camera

Pokud jednou za čas fotíte či točíte takové snímky, u kterých si nepřejete, aby si vás kdokoliv všiml, zbystřete. Do akce totiž zavítal parádní nástroj SP Camera, s jehož pomocí můžete například fotit, aniž by se vám na displeji zobrazoval náhled, díky čemuž nikdo nic nepozná. Aplikaci je poté možné ovládat i přes Apple Watch.

GPS location 3D/flyover

V současné chvíli je bohužel z důvodu právě probíhající globální pandemie do jisté míry omezeno cestování. Pokud se však řadíte mezi vášnivé cestovatele, tak by vás mohla zaujmout aplikace GPS location 3D/flyover. Ve volném čase si zde můžete zapsat všechna místa, která jste již navštívili a následně tak mít po ruce kompletní seznam těchto míst. Na iPhonu či iPadu si daná místa navíc můžete prohlédnout ve 3D.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více