Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

DayCost Pro – Personal Finance

Jak již samotný název vcelku napovídá, aplikace DayCost Pro – Personal Finance slouží pro značení všech vašich výdajů a příjmů. Díky tomu můžete získat parádní přehled nad tím, v jaké kategorii utrácíte nejvíce a případně si můžete projít, na čem byste mohli ušetřit.

Hi Nano

Chtěli byste se dozvědět nějaké nové zajímavé informace ze světa vědy? V tomto případě byste neměli přehlédnout aplikaci Hi Nano, která vypráví řadu parádních informací zajímavým způsobem. Aplikace je samozřejmě kompletně v angličtině a hodit se vám může například při cestování, kdy můžete volný čas věnovat vzdělávání.

Karmamoji Stickers

Stažením aplikace Karmamoji Stickers získáte řadu parádních nálepek, kterými můžete obohatit vaše konverzace v rámci aplikace iMessage. Samotné samolepky nesou tematiku různých zvířátek a objektů. Jak samolepky vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii?

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více