Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pulse 24

Jablečné hodinky se pyšní senzorem pro snímání tepové frekvence svého uživatele. Jestliže hledáte nějaký kvalitní program pro monitorování zmiňovaného tepu, tak by vás mohla zaujmout aplikace Pulse 24. Ta všechna data navíc přenáší do nativního Zdraví, díky čemuž získáte detailní pohled na vývoj tepové frekvence během jednoho dne.

Star Walk 2 – Night Sky Map

Jestliže rádi pozorujete noční oblohu, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Star Walks 2 – Night Sky Map. Tento nástroj vám totiž poskytne detailní informace o různých kometách, hvězdách, souhvězdích a dalších vesmírných objektech. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Countdown – Upcoming Events

Čeká vás například dovolená, důležitá schůzka, nějaká oslava, prázdniny a podobně? Abyste neztratili přehled o tom, kolik času do daných událostí zbývá, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Countdown – Upcoming Events. Do programu si přidáte jednotlivé události, které jsou následně synchronizovány skrze iCloud a o zbytek se postará nástroj zcela za vás.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více