Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Speed Tracker. Pro

Napadlo vás někdy, že by se vám mohla hodit aplikace, která slouží pro měření aktuální rychlosti? Pokud ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na program Speed Tracker. Pro. Ten totiž za pomocí GPS dokáže aktuální rychlost, vzdálenost a čas.

Wasteful Button

Jste už současnou situací znuděni a nevíte, jak byste se měli zabavit. Za zkoušku by rozhodně stálo, jaké skóre dokážete získat v aplikaci Wasteful Button. Jak již samotný název napovídá, jedná se o program, který je „vybaven“ zcela zbytečným tlačítkem. Vaším úkolem je jej držet co možná nejdéle.

FlickType Keyboard

Na jablečných hodinkách bohužel není možné klasicky psát, ale musíme si vystačit s diktováním. To naštěstí dokáže změnit aplikace FlickType Keyboard, s jejíž pomocí můžete odesílat zprávy a iMessage, přičemž si je můžete napsat s pomocí maličké klávesnice.

Diskuze k článku

    Rss ctecka zobrazuje stale stejny prvni odstavec s ujistenim, ze appky fakt nekdy ve sleve byly, ale zadny info o nich, takze vetsinou mne to otravi a clanek ani neprectu. Nedal by se ten disklajmr dat na konec a na zacatek prehled popisovanych aplikaci?

celý text

Čtěte více