Zavřít reklamu

V for Wikipedia, Invaders mini a Tiny Calendar Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

V for Wikipedia

Jestliže si pro nové informace chodíte nejčastěji na Wikipedii, nebo tuto internetovou encyklopedii zkrátka rádi navštěvujete, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci V for Wikipedia. Jedná se totiž o parádního klienta pro procházení zmiňované encyklopedie, který funguje také na Apple Watch.

Invaders mini

Jablečné hodinky se dají použít hned několika způsoby, přičemž primárně je používáme pro zobrazení notifikací, vyřízení zpráv a podobně. Stažením aplikace Invaders mini ale získáte parádní hru, kdy na vašich Apple Watch budete s vesmírnou lodí brouzdat vesmírem a čelit hordám mimozemským nepřátel. Vše je doplněno ikonickou retro grafikou.

Tiny Calendar Pro

Aplikace Tiny Calendar Pro dokáže skvěle nahradit nativní Kalendář. Tento program se konkrétně pyšní vcelku přívětivým a jednoduchým uživatelským prostředím, kdy od sebe dokáže skvěle odlišit jednotlivé události. Tento kousek byl nedávno zlevněn na 240 korun a nyní se dočkal další akce. Jak nástroj vypadá a funguje na Apple Watch si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více