Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hue for Watch

V dnešní době se těší obrovské oblibě koncept takzvané chytré domácnosti, z čehož je bezesporu nejrozšířenější chytré osvětlení. Poměrně dominantní postavení na trhu zaujala společnost Philips s projektem Hue. Pokud doma máte právě tohle osvětlení a rádi byste jej kontrolovali skrze vaše jablečné hodinky.

Aurora: Color Picker

Aplikaci Aurora: Color Picker ocení především návrháři a milovníci designu, kteří jednou za čas potřebují vybrat co možná nejlepší barvy pro svůj projekt. S pomocí tohoto nástroje můžete doslova v okamžiku vybrat zmiňované vhodné barvy a případně zkopírovat jejich kód v několika barevných modelech či přímo v jazycích CSS, Objective-C nebo Swift.

Notes4Me

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou aplikaci pro zaznamenávání poznámek na vašem iPhonu či iPadu, která by vám zároveň umožnila si je číst i na jablečných hodinkách, tak by vás mohl zaujmout nástroj Notes4Me. Všechna data jsou automaticky synchronizována skrze iCloud a k dispozici navíc máte praktický widget

.