Zavřít reklamu

Tappy – Taptic Fidgeter, Aurora: Color Picker a Nutrients – Nutrition Facts. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Tappy – Taptic Fidgeter

Stažením aplikace Tappy – Taptic Fidgeter získáte skvělý nástroj, který vám v krušných momentech pomůže s redukcí stresu a úzkosti. V rámci programu totiž budete mít jediný úkol – klikat. Po každém klepnutí se setkáte s haptickou odezvou, a zároveň se vám tak bude zvyšovat skóre.

Aurora: Color Picker

Aplikaci Aurora: Color Picker ocení především návrháři a milovníci designu, kteří jednou za čas potřebují vybrat co možná nejlepší barvy pro svůj projekt. S pomocí tohoto nástroje můžete doslova v okamžiku vybrat zmiňované vhodné barvy a případně zkopírovat jejich kód v několika barevných modelech či přímo v jazycích CSS, Objective-C nebo Swift.

Nutrients – Nutrition Facts

Zajímalo vás někdy, kolik kalorií má například jablko, kolik cukru obsahuje a jaké jsou v něm vitamíny či ostatní látky? Přesně tohle vám může kdykoliv prozradit aplikace Nutrients – Nutrition Facts, kdy vám prakticky stačí se ohlédnout na vaše zápěstí, vyhledat potravinu a máte hotovo.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více