Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nutrients – Nutrition Facts

Zajímalo vás někdy, kolik kalorií má například jablko, kolik cukru obsahuje a jaké jsou v něm vitamíny či ostatní látky? Přesně tohle vám může kdykoliv prozradit aplikace Nutrients – Nutrition Facts, kdy vám prakticky stačí se ohlédnout na vaše zápěstí, vyhledat potravinu a máte hotovo.

VetFluid

Chováte doma nějaká zvířátka, nebo jste dokonce veterinářem? V tomto směru by se vám mohl hodit parádní nástroj s názvem VetFluid. Jak již samotný název napovídá, tato aplikace vám dokáže poskytnout detailní informace o potřebných tekutinách, k jejichž výpočtu dochází na základě váhy, velikosti a dalších.

Animate Live Watch Face Effect

Jablečné hodinky nabízí poměrně dost různých ciferníků, ze kterých si už jen stačí vybrat. Co když ale chcete nějaký ciferník dle vlastního návrhu? V tomto směru vám dokáže hravě pomoci aplikace Animate Live Watch Face Effects, pomocí které můžete vytvořit animovaný ciferník například s vlastní fotografií.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více