Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

BatteryTop

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste si z vašich jablečných hodinek potřebovali ověřit stav baterie na iPhonu? Přesně tohle vám totiž umožní aplikace BatteryTop, která je dnes k dispozici zcela zdarma. Výhodou navíc je, že vám aplikace zpřístupní komplikaci, díky čemuž na stav baterie vašeho iPhonu uvidíte rovnou z ciferníku.

CALC Prime

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní Kalkulačku, možná by vás mohla zaujmout aplikace CALC Prime. S pomocí tohoto nástroje můžete provádět ty nejrůznější výpočty, spočítat si kupříkladu spropitné či převádět měny. Obrovskou výhodou je také historie. Aplikace totiž ukládá všechny vaše záznamy, díky čemuž se k nim můžete vracet.

FlickType Keyboard

V případě Apple Watch bohužel nemůžeme psát, nemáme k dispozici žádnou klávesnici a musíme si vystačit s diktováním. V určitých momentech se ale klávesnice zkrátka hodí a diktováním ji nelze úplně nahradit. Zakoupením aplikace FlickType Keyboard získáte parádní nástroj, pomocí kterého můžete psát písmenko po písmenku vaše jednotlivé zprávy.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více