Zavřít reklamu

Reflexes – Activities at Home, LookUp: English dictionary a Calzy. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Reflexes – Activities at Home

Zajímalo vás někdy, jak jste na tom se svými reflexy? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Reflexes – Activities at Home. S pomocí tohoto nástroje se můžete v okamžiku otestovat a případně na svých reflexech zapracovat.

LookUp: English dictionary

Jestliže byste se rádi zlepšili v anglickém jazyce a naučili se nějaká nová zajímavá slovíčka, tak by vás mohla zaujmout aplikace LookUp: English dictionary. Tento nástroj vám totiž každým dnem představí nové, záludné slovo, které si můžete přidat například do oblíbených a následně se k nim vracet.

Calzy

Pokud hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Kalkulačka, zbystřete. Do akce se totiž dostává praktický a jednoduchý program Calzy, který dokáže kalkulačku bezesporu dokonale nahradit. Aplikace se navíc pyšní takzvanou mezipamětí, kde si můžete ukládat jednotlivá čísla či mezivýsledky a následně je používat v dalších příkladech.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více