Zavřít reklamu

FSXFollow, Chroma Key Green Screen a Hover Disc 3. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FSXFollow

Vlastníte kvalitní letecký simulátor Microsoft Flight Simulator X a rádi byste zážitek z této hry přenesli i na vaši jablečnou televizi? V takovém případě byste se přinejmenším měli podívat na FSXFollow. S pomocí této aplikace si tento herní zážitek můžete přenést i na váš iPhone, iPad i Apple TV.

Chroma Key Green Screen

Řadíte se mezi tvůrce obsahu? Pokud ano, mohla by vám přijít vhod aplikace Chroma Key – Green Screen, která vám z části dokáže nahradit takzvaný „green screen“ neboli zelené plátno. Díky tomu můžete z vaší Apple TV udělat zelenou plochu a následně v postprodukci prostor vyklíčovat a doslova čímkoliv jej nahradit.

Hover Disc 3 – The Party Game

Jestliže máte raději zábavné hry pro více hráčů, zbystřete. Do akce totiž zavítal titul Hover Disc 3 – The Partygame, který kombinuje sporty jako boccia, curling a biliard. V této hře se utkáte on-line se třemi protivníky, přičemž vaším cílem pochopitelně bude, abyste dokázali získat co možná nejvíce bodů. Zároveň se můžete utkat s vašimi přáteli přímo v obýváku.

.