Zavřít reklamu

Mybrushes-Sketch,Paint,Design, After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects, Pikka – Color Picker, Home Inventory a Unforeseen Incidents. To jsou 4 aplikace + 1 hra na macOS, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Nabídka je časově omezená a v době psaní článku byla ještě aktivní. Za případnou změnu ceny redakce nijak neručí.

Mybrushes-Sketch,Paint,Design

Jestliže rádi vytváříte a konkrétně tedy malujete či kreslíte, tak by vás mohla potěšit aplikace Mybrushes-Sketch,Paint,Design. S pomocí tohoto programu se budete moci vrhnout do vytváření nejrůznějších děl v digitální podobě, v čemž vám pomůže řada nástrojů a podpora systému vrstev.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Mybrushes-Sketch,Paint,Design stáhnete zde


After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects

S pomocí aplikace After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects můžete jednoduše upravovat vaše fotografie. Tento nástroj konkrétně využívá efekt zvaný bokeh, kdy hlavní objekt zůstává zaostřen, zatímco zbytek scény se rozmaže. Jak to celé funguje a vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects


Pikka – Color Picker

Aplikace Pikka – Color Picker primárně cílí především na vývojáře, designéry a návrháře, kteří potřebují pracovat s barvami a správně je pro jejich práci vybrat. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete zvolit správnou barevnou kombinaci a ihned její zápis v nejrůznějších barevných modelech překopírovat.

  • Původní cena: 229 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Pikka – Color Picker stáhnete zde


Home Inventory

V každé domácnosti najdete řadu nejrůznějších produktů a mnohdy nad nimi můžete ztratit přehled. V tomto směru se může hodit aplikace Home Inventory, která se stará o správu všeho domácího vybavení. K tomu si můžete připnout i záruční listy, různé brožurky, informace a ostatní.

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Home Inventory stáhnete zde


Unforeseen Incidents

Řadíte se mezi milovníky RPG adventur a hledáte nějakou hru, která by vás dokázala zabavit? Pokud ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na zlevněný titul Unforeseen Incidents. V této hře se vydáte na honbu za dobrodružstvím, kdy v kresleném světě budete vyšetřovat řadu záhad. Přitom na vás čeká spousta dialogů s nejrůznějšími postavami, řada hádanek a dalších úkolů.

  • Původní cena: 449 Kč
  • Aktuální cena: 329 Kč

Aplikaci Unforeseen Incidents stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více